Konteinerid

Konteinerid võimaldavad hoiustada mahuteid suurel suletaval pinnal. Metallist lekkevanniga konteinerid sobivad peamiselt suurema koguse vaatide või IBC mahutite hoiustamiseks nii sise- kui välistingimustes; saadaval ka soojusisolatsiooniga konteinerid. Väiksemad konteinerid on tahvelustega, suuremad liugustega; lisavarustusena on võimalik tellida elektriline tõstetav uks, küttekeha, lisaventilatsioon, maandus.
Tootevalikusse kuuluvad ka erinevate mõõtmetega merekonteineri-tüüpi konteinerid, mis on samuti kasutatavad nii sise- kui välistingimustes. Sellised konteinerid on mugavad vajadusel hoiustada palju erimõõtmelisi mahuteid näiteks välistingimustes. Konteineritel on lukustatavad uksed kitsamal või laiemal küljel, neisse saab paigaldada erinevaid riiuleid ja rambi mugavamaks sisenemiseks-väljumiseks näiteks vaadikäruga. Lisavarustusena on saadaval valgusti, kütteelement, lisaventilatsioon.
Saadaval ka tulekindlad konteinerid tulekindlusega 90 – 120 minutit. Erinevate mõõtmetega konteinerid väikeanumatele, vaatidele kui IBC mahutitele, pakkuda erinevaid lisaseadmeid.

Täpsema info saamiseks saada oma soov info@reostus.ee